Allstars.ro CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Allstars.ro CS 1.6

CoNNeCt Allstars.ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Reclamatie michelle2peu

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Roxana
Incepator
Incepator
Roxana


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 37
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 07/09/2008

Reclamatie michelle2peu Empty
MesajSubiect: Reclamatie michelle2peu   Reclamatie michelle2peu EmptyVin Sept 19, 2008 1:16 pm

Reclamatie impotriva adminului Michelle2peu deoarece cat timp se afla pe sv tine bagat Highlanderul si nu putem sa adminam cum trebuie cel putin eu una nu pot . Nu am ajuns sa ma rog de cineva sa dea ban unui codat pe care l-am depistat , i-am facut demo etc , nici macar ip'ul nu l-am putut lua din cauza hgl'ului e corect asa??

Numai bine ...
Sus In jos
AlanWilder | Doliu
Activ
Activ
AlanWilder | Doliu


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 19/08/2008

Reclamatie michelle2peu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie michelle2peu   Reclamatie michelle2peu EmptyVin Sept 19, 2008 8:02 pm

michelle e prea mare pentru noi Smile) degeaba vin reclamatiile Smile)
Sus In jos
Roxana
Incepator
Incepator
Roxana


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 37
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 07/09/2008

Reclamatie michelle2peu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie michelle2peu   Reclamatie michelle2peu EmptySam Sept 20, 2008 1:34 pm

Mda de aici se trage si chestia cu hgl ca na poate si este lasat/a sa faca ce vrea , eu una nu pot admina in conditile alea am mainile legate deci ..... in ritmul asta sv va deveni raiul codatilor .
Sus In jos
jADKISS
Admin
Admin
jADKISS


Numarul mesajelor : 356
Data de inscriere : 03/07/2008

Reclamatie michelle2peu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie michelle2peu   Reclamatie michelle2peu EmptySam Sept 20, 2008 1:47 pm

roxi 1 la mana nu ai citit modelul de reclamatie...care spune ca trebuie sa vi cu un log sau print
2. daca nu vroia sa scoata hl posteazai ipu codatului...la baned list ...si va avea ban 4 ever pe server !
Sus In jos
Roxana
Incepator
Incepator
Roxana


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 37
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 07/09/2008

Reclamatie michelle2peu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie michelle2peu   Reclamatie michelle2peu EmptySam Sept 20, 2008 2:38 pm

Ok am inteles greseala mea (guilty) , nu cred ca ajungem nicaieri daca o tinem langa , putem discuta pana maine si finalul va fi acelasi .
M-am rugat de ea/el de 3 ori sa ii dea ban codatului si intr-un final a facuto , dar nu stau sa implor pe cineva sa dea ban cuiva pe care eu m-am chinuit sal prind nu mi-se pare corect dar "Hotul neprins e negustor cinstit"
Data viitoare sunt curioasa care vor fi masurile luate in cazul in care voi avea dovezi , nu am nimic cu nimeni , nu port pica nimanui dar sa fim corecti Wink

Numai bine tuturor Wink
Sus In jos
jADKISS
Admin
Admin
jADKISS


Numarul mesajelor : 356
Data de inscriere : 03/07/2008

Reclamatie michelle2peu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie michelle2peu   Reclamatie michelle2peu EmptySam Sept 20, 2008 2:50 pm

pana data viitoare pop }{
tc :X
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie michelle2peu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie michelle2peu   Reclamatie michelle2peu Empty

Sus In jos
 
Reclamatie michelle2peu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie Michelle2peu
» Reclamatie luk
» reclamatie
» RECLAMATIE fzr
» reclamatie iepureeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Allstars.ro CS 1.6 :: Reclamatii :: Reclamati admin-
Mergi direct la: