Allstars.ro CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Allstars.ro CS 1.6

CoNNeCt Allstars.ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 o propunere pentru server

In jos 
+5
AlanWilder | Doliu
m!nimal
ker
R00N3Y
roek
9 participan?i
AutorMesaj
roek
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 17/09/2008

o propunere pentru server Empty
MesajSubiect: o propunere pentru server   o propunere pentru server EmptyJoi Sept 18, 2008 10:39 am

sal am venit si eu cu o propunere .Am vazut un plugin pe mai multe servere care ii da afar pe cei cu pingul mare ....eu zic ca ar trebuie sa numai stea admini sa dea kick la toti lagari ..MUltumesc !astept pareri !
Sus In jos
R00N3Y
Activ
Activ



Numarul mesajelor : 91
Data de inscriere : 05/07/2008

o propunere pentru server Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pentru server   o propunere pentru server EmptyJoi Sept 18, 2008 10:46 am

mda...e buna ideea,si io am mai vazut pe alte servere.Asteapta sa vadem ce zice ecou&jadkiss
Sus In jos
http://www.cs4allstars.tk
ker
Activ
Activ
ker


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 37
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 28/08/2008

o propunere pentru server Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pentru server   o propunere pentru server EmptyMier Oct 01, 2008 1:16 pm

poate zice ceva peste o luna ... ideea e buna ... Smile
Sus In jos
m!nimal
Activ
Activ



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 05/09/2008

o propunere pentru server Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pentru server   o propunere pentru server EmptyMier Oct 01, 2008 1:55 pm

ar fi o idee Smile
Sus In jos
AlanWilder | Doliu
Activ
Activ
AlanWilder | Doliu


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 19/08/2008

o propunere pentru server Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pentru server   o propunere pentru server EmptyMier Oct 01, 2008 1:59 pm

e simplu !! ca serveru foloseste adminmod nu amxmod !! il am io si ii simplu de pus !!
Sus In jos
AllStaRs * Ecou
Admin
Admin
AllStaRs * Ecou


Numarul mesajelor : 460
Data de inscriere : 05/07/2008

o propunere pentru server Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pentru server   o propunere pentru server EmptyMier Oct 01, 2008 4:56 pm

daca il are cineva datimil pe mess si o sa il bag k am uitat cum se numeste pluginu asta si o sa il selectez la lag 70 cine are mai mare de 70 sa le dea ban 30 de minute
deci care il are datimil pe mess id mar3ck_gentleman !
Sus In jos
Zx
Spammer
Spammer
Zx


Numarul mesajelor : 140
Varsta : 34
Data de inscriere : 02/08/2008

o propunere pentru server Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pentru server   o propunere pentru server EmptyMier Oct 01, 2008 10:20 pm

e urt cu ping de 70 ca daca intra unu cu lag 250 ii face pe cielalti sa aibe mai mult de 70 si ii da pe ceilalti afar cel mai frumos si cel mai corect ar fi cei cu lagu de 100 kick nu ban kick sa ar fi mai frumos decizia ownerilor apartine
Sus In jos
jsN666
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 15
Varsta : 36
Data de inscriere : 22/09/2008

o propunere pentru server Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pentru server   o propunere pentru server EmptyVin Oct 03, 2008 4:14 pm

dap ar fii bine la 100 kick nu ban ca mai sunt situatii cand dai alt tab si iti face pingul 2000 si ... si dak iei ban e mai nasol asa la kick iei dai retry
dar decizia finala tot ownerilor apartine
Sus In jos
AllStaRs * Ecou
Admin
Admin
AllStaRs * Ecou


Numarul mesajelor : 460
Data de inscriere : 05/07/2008

o propunere pentru server Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pentru server   o propunere pentru server EmptyVin Oct 03, 2008 7:51 pm

Bai decizia s-a luat deja cine are pluginu datimil pe mess la id mar3ck_gentleman sau steam vladmvp bafta
Sus In jos
ZoOmLeS
Activ
Activ



Numarul mesajelor : 75
Data de inscriere : 27/07/2008

o propunere pentru server Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pentru server   o propunere pentru server EmptyVin Oct 03, 2008 9:21 pm

bagatil la lag 50 Razz soasa e mult
Sus In jos
Continut sponsorizat





o propunere pentru server Empty
MesajSubiect: Re: o propunere pentru server   o propunere pentru server Empty

Sus In jos
 
o propunere pentru server
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» propunere ptr server
» propunere:>
» intrebare 4 server:D
» Propunere ?
» Propunere .............

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Allstars.ro CS 1.6 :: Diverse :: Counter-Strike-
Mergi direct la: