Allstars.ro CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Allstars.ro CS 1.6

CoNNeCt Allstars.ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 as dori o explicatie

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
luk
Incepator
Incepator
luk


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 36
Data de inscriere : 01/08/2008

as dori o explicatie Empty
MesajSubiect: as dori o explicatie   as dori o explicatie EmptyJoi Sept 11, 2008 6:12 pm

nu stiu daca am nimerit bine unde am postat, dar nu asta este important. as dori sa stiu de ce nu mai am admin, dar mai ales cu ce l`am deranjat pe sheik de mi`a dat ban si mi`a scos adminu. din cate am inteles, "asa vrea el", dar nu mi se pare normal ca dupa ce dai restart live (ne mai fiind alt restart decat cel automat de la srv), sa ti se dea ban si sa ti se scoata adminu. sunt atatia admini care gresesc zi de zi, se cearta, se baneaza, se injura, si tot nu patesc nimic, iar eu nu cred ca am avut vreo problema cu vreun jucator (in afara de vrajitorul maret... dar deh, se pare ca ne`am calmat Very Happy).
am ales sa joc pe allstars, pentru ca este un server unde te poti distra jucand fara sa te concentrezi prea tare, unde daca dai un cap mai din bulan nu ti se da ban pe motiv: "cine e x? n`am auzit de el, nu imi da el mie cap... banned".
astept un raspuns oficial, si obiectiv la aceasta problema, si sper sa se rezolve cat mai repede

PS: moderatorilor, nu dati TC dupa 1 zi... lasati sa se discute problema, mc }{
Sus In jos
jADKISS
Admin
Admin
jADKISS


Numarul mesajelor : 356
Data de inscriere : 03/07/2008

as dori o explicatie Empty
MesajSubiect: Re: as dori o explicatie   as dori o explicatie EmptyVin Sept 12, 2008 12:20 am

cred k era nervos sheik de tia scos asa rpd accesu...user pass pe prv sa ti-l refac
closed
Sus In jos
 
as dori o explicatie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» As dori un slot
» maTUr. as dori si eu admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Allstars.ro CS 1.6 :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: