Allstars.ro CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Allstars.ro CS 1.6

CoNNeCt Allstars.ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Sa vorbim , despre server

In jos 
+4
AllStaRs * Ecou
ouT
jADKISS
fzr
8 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
fzr
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 169
Data de inscriere : 18/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptySam Sept 06, 2008 7:14 pm

Salut , in primul rand .... nu stiu cu ce sa incep...hmm sa incepem cu playeri care trag server-ul in jos ... aaaa Ecou care am crezut ca e baiat..dar pe parcurs sa dovedit a nu fi. Deci tot care jucati cu el pe server va plangeati ca o arde cu walll , chiar asa a fost o ardea cu wall ,chiar daca nu a avut taria sa recunoasca se vedea clar , cu ochiul liber ca avea wall , si nu ati avut nici unu curaj sa-ii faceti poze 'ca de el e Ecou , si ne scoate accesul , mie de ce credeti ca mi-a scos godu ? , modu , si acum sunt fara acces ? mi-a dat odata pozele si era curat ...atunci l-am surprins intr-un moment in care chiar nu folosea , dar cand jucam cu el pe server toti aveau scoruri care nu depaseau 20 de fraguri . numai el avea 40 -2 ' si juca si pe valve...oauuuuuu de ce oare ? .....e de cateva zile s-a modernizat si el.... ce stiti voi si- luat Ecoiiii steam Wink ce numai voi 'esteti smecheri ' ? ???. toate ca toate ... da unde-i skillu ala mirific , unde-i bulanu' de altdata ? nu se stie...decand joaca ecou cu steam numai are scorurile alea mirifice...40 -2 100 -20 ... accum il cam bate steamu..pe saracu ecoi...

si pe langa ca 'drogatu' asta o cam arde cu wall , SUFERA grav de godu ala amarat pe care il aare ..si abuzeaza de comenzii de parca ar fii serverul lui , sincer nu stiu al cui e cu adevarat srv... dar ecou a zis ca-l doar in pula de el , si TOT din cauza lui ecoi srv a decazut... afacut LA TOTI RATATI ADMINE de EX 'fzr' si sunt multi alti va stiti voi copii de 10 ani care nu stiti sa scoateti imm !! gen roby . DOMNUL Ecou cand moare el este foarte angry Sad si da mereu kick ? da slayteam la celorllalti coechiperi ... fara motiv. dar nu are o treaba cu adminu ' ala , o lasa pe gagicasa sa joace cu aim , si ma acuza tot pe mine , ca joc cu wall ,si io sunt steam on MEREU , ca il alerg pe harta cand vrea , cel putin pe el , nu sufar ca stiu cs dar..fata de el stiu ceva.

Auziti ce-mi zice domnu ecou zis 'mar3ck_gentleman care e un analfabet care nu stie sa vorbeasca fluent' eram pe srv si avea pe STEAM un scor de 20 cu 3 ..probabil a prins si el o zi buna ..ce mi zice el..mie ? TOCMAI EL JEGUL,JEGURILOR
ECOU : fzr acum numai zici ma ca am wall ?
ce nervi imi facuse codatu asta prost , ca iesea lumea de pe srv..si se plangea ca joaca cu walll , imi spuneau pe mess sa ii fac poze,, cand aveam god , ma deranjau oamenii din movie sa intru sa ii fac poze.
Si sunt multe altele care am sa le zic despre jegosu asta care nu stie sa admineze , joaca cu wall , si culmea ii baga lu gagicasa aim si o lasa sa intre pe srv , si mai si zice ca nu stie sa tina o grenada in mana , da sa mai si bage aim ... ce ratat... sincer nuj de ce am stat sa scriu atat..pentru un nimic,dar m-am descarcat sufleteste intr-un fel Smile va salut cu respect ! by fzr..

apropo cei care sunteti de acord cu mine ,nu va fie teama de jegu de ecou , postati aici cei care credeti ca ecou o ardea cu wall cand era pe valve , si acum ca e cu steam e un cacat , il bate grafica >Smile
Pt ecoi : daca ai coaile la tine nu sterge topicul , lasa sa citeasca baietii :* TE salut , cu toate ca esti un nimic , intr-o lume de nimic
Sus In jos
jADKISS
Admin
Admin
jADKISS


Numarul mesajelor : 356
Data de inscriere : 03/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptySam Sept 06, 2008 9:11 pm

Smile))) belea rau fzr asta Smile))
Sus In jos
fzr
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 169
Data de inscriere : 18/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptySam Sept 06, 2008 9:21 pm

astia care credeti ca am dreptate postati , nu va fie frica , daca o sa va scoata ecou accesele , inseamna ca se simte cu musca pe caciula ..Wink si o sa vi le refaca jad ca e baiat de treaba :*
Sus In jos
ouT
V.I.P
V.I.P
ouT


Numarul mesajelor : 206
Varsta : 31
Data de inscriere : 18/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptySam Sept 06, 2008 10:14 pm

Hai sa vorbim , zic asa ! Ma enerveaza SerbaN ca sufera el de admin , ca na e un ZEU acum , sufera si el ce sa-i faci . Mai sufera ala , v1ol , intra omu da ban la juma de server, motiv : ca poate. mai zic si de ecou :-)) coae cred ca ai jucat codat, acum cu steamu nush sigur daca mai joci.. =] in fine plm. mai e ala switchblade care e smecher pe PM ! ca ma fute in gat , bagaias muie si lui , si lu pocaita de masa, i-am zis io ca-i dau ban , dar n-a sunt baiat bun Surprised. jadkiss , asta ne intelege in plm =] NPNPNPNP .
hai dinamo !
va astept pe http://www.sk-gaming.com/member/ouT1 sa ziceti sa traitii SEFU =]!

PACE catre mieji =]! SaLUt
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/ouT1
AllStaRs * Ecou
Admin
Admin
AllStaRs * Ecou


Numarul mesajelor : 460
Data de inscriere : 05/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptySam Sept 06, 2008 10:17 pm

sa'mi bag pula in mortisori tai si in familia ta de muist imputit ce esti nu ti'am sters eu bagamis pula in familia ta accesu god numai ai pt ca esti ratat daten familia mati ai avut sansa ai fost god ai scazut pt ca esti smecher iti arde de prosti si de sloboz s te bata iar scoruri am si acuma daten morti tai numai vb tu care intri 5 minute pe server si iesi si te bucuri ca ma omori de 2 ori iar drogata e ma-ta cu toata familia ta de hamsteri si cu fratii tai si cu cine morti si familia ta mai vrei bagamis pula in familia ta sa'mi bag de ratat nici sa nu indrasnesti sa mai intri pe server bagamis pula in familia ta,numai eu sunt admin aici fmm de cacat numai eu fac admine ? mai sunt inca 3 fmm inainte sa faci un topic intereseazate in morti tai cine tia sters cacatu ala de administrator k eu nici nu deschid lista sa sterg un administrator mai bine te banez direct in familia mati
Sus In jos
AllStaRs * Ecou
Admin
Admin
AllStaRs * Ecou


Numarul mesajelor : 460
Data de inscriere : 05/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptySam Sept 06, 2008 10:19 pm

hai fututi morti mati la o sala fzr hai sa jucam de la o sala si daca te bat bagamis pula in familia ta de nu iti dau cu monitoru in cap jucatoru puli mele fututi mortin gura ce nervi mi'ai facut bagamis pula in familia si in mortisori mati si in tot ce ai mai drag pe lumea asta
Sus In jos
jADKISS
Admin
Admin
jADKISS


Numarul mesajelor : 356
Data de inscriere : 03/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptySam Sept 06, 2008 10:32 pm

hahahhahaha sunt pe jos de ras
Sus In jos
DANiEL
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 03/08/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptySam Sept 06, 2008 10:33 pm

off : =)))))))))))))))) mor de ras sa moara mama Smile) ! .. .Smile))

on : il sustin pe ouT , dar nu am nimic cu viol , iar despre ecou habar nu am dar nu cred sa fi folosit wall .. bafta Smile


Ultima editare efectuata de catre DANiEL in Dum Sept 07, 2008 12:13 am, editata de 1 ori
Sus In jos
jADKISS
Admin
Admin
jADKISS


Numarul mesajelor : 356
Data de inscriere : 03/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptySam Sept 06, 2008 10:36 pm

postati aici cine va supara ...si pe cine nu suportati dupa server Smile)))
Sus In jos
fzr
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 169
Data de inscriere : 18/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: asd   Sa vorbim , despre server EmptyDum Sept 07, 2008 12:26 am

mda


Ultima editare efectuata de catre fzr in Dum Sept 07, 2008 10:10 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
AlanWilder | Doliu
Activ
Activ
AlanWilder | Doliu


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 19/08/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptyDum Sept 07, 2008 12:44 am

asta e foarte tare Smile)=))))Smile))))))))))))
Sus In jos
fzr
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 169
Data de inscriere : 18/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptyDum Sept 07, 2008 12:48 am

Va rog frumos , cei care credeti ca ECOU CAT ERA PE VALVE AVEA WALL dati PRO , cine nu crede dati contra !

incep io ! PROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO PROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Sus In jos
ouT
V.I.P
V.I.P
ouT


Numarul mesajelor : 206
Varsta : 31
Data de inscriere : 18/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptyDum Sept 07, 2008 12:59 am

PLZ ! OPRITIVA Smile)))))))))))))AHHHHHHHHAHAHAHAHAHHAHAH
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/ouT1
AlanWilder | Doliu
Activ
Activ
AlanWilder | Doliu


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 19/08/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptyDum Sept 07, 2008 2:37 am

frz cred ca esti dement Smile)Smile)=)))))))))))))))Smile)))))))))))
Sus In jos
jADKISS
Admin
Admin
jADKISS


Numarul mesajelor : 356
Data de inscriere : 03/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptyDum Sept 07, 2008 2:20 pm

=))))))))) mor aici =))))))
Sus In jos
fzr
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 169
Data de inscriere : 18/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptyDum Sept 07, 2008 3:01 pm

hahah Very Happy
Sus In jos
switchBlade
Activ
Activ
switchBlade


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 22/08/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptyDum Sept 07, 2008 4:03 pm

ouT a scris:
Hai sa vorbim , zic asa ! Ma enerveaza SerbaN ca sufera el de admin , ca na e un ZEU acum , sufera si el ce sa-i faci . Mai sufera ala , v1ol , intra omu da ban la juma de server, motiv : ca poate. mai zic si de ecou :-)) coae cred ca ai jucat codat, acum cu steamu nush sigur daca mai joci.. =] in fine plm. mai e ala switchblade care e smecher pe PM ! ca ma fute in gat , bagaias muie si lui , si lu pocaita de masa, i-am zis io ca-i dau ban , dar n-a sunt baiat bun Surprised. jadkiss , asta ne intelege in plm =] NPNPNPNP .
hai dinamo !
va astept pe http://www.sk-gaming.com/member/ouT1 sa ziceti sa traitii SEFU =]!

PACE catre mieji =]! SaLUt

SUG PULA SI IMI PLACE !!!
PLZ DATI-MI SI MIE O MARE MUIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Sus In jos
AllStaRs * Ecou
Admin
Admin
AllStaRs * Ecou


Numarul mesajelor : 460
Data de inscriere : 05/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptyDum Sept 07, 2008 4:56 pm

ia gata closed dativa in plm k vad k prea va injurati (fzr sa'ti iau mortin pula si tie si lu fractu si la tot ce ai tu mai drag;))
Sus In jos
ouT
V.I.P
V.I.P
ouT


Numarul mesajelor : 206
Varsta : 31
Data de inscriere : 18/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptyDum Sept 07, 2008 5:14 pm

switchBLade . multa muie tie si neamului ma-ti de pocnitii , mars in mortii ma-ti in intersectie la spala parbrize
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/ouT1
switchBlade
Activ
Activ
switchBlade


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 22/08/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptyDum Sept 07, 2008 5:33 pm

vezi sa nu te trezesti cu capu prin prabriz Wink
Sus In jos
fzr
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 169
Data de inscriere : 18/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptyDum Sept 07, 2008 5:52 pm

ecou se vede coaie ca te simtit vinovat , fmm lasa topicu deskis sa zica lumea de mata aia origofrena care se spala cu crema de pantofi pe dinti fmm de neam de drogati futuva morti in gura sa va fut s--o fut pe alina pana se transforma in peter pan , fmm zici tu de fratimiu , pai fututi morti tai cand o sa fi tu la sfertu lui , atunci o sa meriti un scuipat ,dar pana atunci nici pala nu ti-l dau fmmm de rahiticu drq , pai fratimiu se pisa pe tine de la distanta ma jegos ras in cap , ce esti fmm , daca vrea intra peste mata si-o fute si te pune sa te uiti cum ii da la bot , hai jao fmm
Sus In jos
jADKISS
Admin
Admin
jADKISS


Numarul mesajelor : 356
Data de inscriere : 03/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptyDum Sept 07, 2008 6:08 pm

=)))))))))))))))))))))))))
Sus In jos
fzr
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 169
Data de inscriere : 18/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptyDum Sept 07, 2008 6:20 pm

ecou asta nu stie sa scrie sa moara mami Smile)))))))))))))00 ahH@#H@H@HHAHAHHH HAHAH
Sus In jos
fzr
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 169
Data de inscriere : 18/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptyDum Sept 07, 2008 10:40 pm

..
Sus In jos
AllStaRs * Ecou
Admin
Admin
AllStaRs * Ecou


Numarul mesajelor : 460
Data de inscriere : 05/07/2008

Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server EmptyLun Sept 08, 2008 1:06 am

bai gata dativa in pula mea fzr daten mm bravo esti zeu esti ce morti tai vrei
gata closed ma pis pe tine k deja mia spus lumea pe mess rec ce facem pe forum ca nu e frumos daten morti tai daca ai ceva de zis zimi pe sv sau hai sa ne int sa ne dam coaie in coaie daca esti asa baiat fmm de fetitza flausata cu melci mati care ii ai la pula
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sa vorbim , despre server Empty
MesajSubiect: Re: Sa vorbim , despre server   Sa vorbim , despre server Empty

Sus In jos
 
Sa vorbim , despre server
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» spune ceva despre cel de deasupra ta !
» IP SERVER Va rog :D
» intrebare 4 server:D
» Regulament Server !
» propunere ptr server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Allstars.ro CS 1.6 :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: