Allstars.ro CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Allstars.ro CS 1.6

CoNNeCt Allstars.ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Filme marfa, care stiti postati aici !

In jos 
+8
m!nimal
Sim0nika
switchBlade
roby
jADKISS
ouT
AllStaRs * Ecou
fzr
12 participan?i
AutorMesaj
fzr
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 169
Data de inscriere : 18/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyMier Sept 03, 2008 8:57 pm

spuneti-mi si mie niste filme frumoase, comedii ,actiune , cu mafia cu alea alea ...
fara dastea cun gen american pie , vanwilder , scarface ... si altele mai noi !


multumesc
Sus In jos
AllStaRs * Ecou
Admin
Admin
AllStaRs * Ecou


Numarul mesajelor : 460
Data de inscriere : 05/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyMier Sept 03, 2008 9:04 pm

Shottas cu droguri =))=)) e bun
Sus In jos
ouT
V.I.P
V.I.P
ouT


Numarul mesajelor : 206
Varsta : 31
Data de inscriere : 18/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyMier Sept 03, 2008 9:47 pm

Pai , zic asa ! hA HA
SuperBad , HowHigh 1/2 , Alpha Dog , Wanted , HANCOCKKKKKK , A bronx tale [ Bronx story] , You got served . plm
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/ouT1
jADKISS
Admin
Admin
jADKISS


Numarul mesajelor : 356
Data de inscriere : 03/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyJoi Sept 04, 2008 12:15 am

Jeepers Creepers, Banliue 13, Thir13en Ghost, Ghost Ship, Boat Trip, Eurotrip, Going The Distance, Harry Potter, Final Destination, Lord Of The Rings, Mean Girls, Dirty Deeds, American Pie, Scarye Movie, Date Movie, The Girl Next Door, Saw, Side FX, Letter From Hell, Get Rich Or Die Trying, Old School, School Of Rock, Your Mine and Ours, Frogbite, Blue Crush, Bruce Almighty, Honey, You Got Served, Torque, 40 Days And 40 Nights, Who's Your Daddy, Matrix, 8 Mile, Green Street Huligans, Bang Bang You're Dead, 2 Fast 2 Furious, Cheaper By The Dozen, Maid In Manhattan, Love Don't Cost A Thing, The Green Mile, White Chicks, Underclassman, CryWolf, The Last Ride, Ladykillers, Road Trip, Tokyo Drift, Yamakasi, Ong Bak, High School High, Cars, Fearless, Dorm Daze, Stick It, Sleepover, Can't Hardly Wait, A Walk To Remember, Cemetery Gates, Waist Deep, White Coats, Mean Machine, House of 9, Apocalipto, Stomp the Yard, Next, Raise Your Voice, 300, Kickin It Old Skool, After School Special, Intolerable Cruelty, Friday, Next Friday, Friday After Next, Housle and Flow, ATL, Boyz N the Hood

e de ajuns ???
Sus In jos
roby
Activ
Activ
roby


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 03/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyJoi Sept 04, 2008 5:49 am

soul plane:D
Sus In jos
ouT
V.I.P
V.I.P
ouT


Numarul mesajelor : 206
Varsta : 31
Data de inscriere : 18/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyJoi Sept 04, 2008 11:01 am

wOw jad =] ti-ai facut temele :-))
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/ouT1
jADKISS
Admin
Admin
jADKISS


Numarul mesajelor : 356
Data de inscriere : 03/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyJoi Sept 04, 2008 1:00 pm

Smile))
Sus In jos
fzr
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 169
Data de inscriere : 18/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyJoi Sept 04, 2008 2:52 pm

sa zic si eu cateva....


The girl next door , The house bunny , adam & eva ( cel mai tare ) , the hot chick , taken (l-am aflat acum cateva zile ,merita 10 !! ) , JUST FRIENDS , smokin aces , snatch , crunck , the moguls , superhero movie ( e care naspa , dar e de ras oricum..) norbit , flushed away ( animatie ,merita ) GOOD LUCK CHUCK ( ALTU CARE MI-A PLACUT ) , ZEITGREIST ( nu cred ..ca o sa-l intelege-ti vreunu Very Happy ) , chaos theory , my mom's new boyfriend , run fat boy run ,Lock, Stock And Two Smoking Barrels , Liar liar , dogma , vanwilder , 100 girls , top secret , vanwilder 2 , how high 1/2 , saw 1/2/3/4/5 (cand apare 5:D) ..the last castle , the last don , the godfather , the dark night , hancock , get smart , suburbia 13 (banliue 13), boat trip , eurotrip , school of life , friday , next friday ,stick it .


si mai sunt multe ...dar nu imi aduc aminte .
Sus In jos
switchBlade
Activ
Activ
switchBlade


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 22/08/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyJoi Sept 04, 2008 3:07 pm

harold & kumar 1/2 , troia , stapanu inelelor , nu te pune cu zohan .
Sus In jos
fzr
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 169
Data de inscriere : 18/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyDum Sept 07, 2008 11:57 am

HOSTEL , PIGs.avi ! UITATi-VA hostel - horror , pigs - comedie !
Sus In jos
Sim0nika
Incepator
Incepator
Sim0nika


Numarul mesajelor : 17
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 11/09/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyJoi Sept 11, 2008 5:52 pm

Sus In jos
m!nimal
Activ
Activ



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 05/09/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyMar Sept 23, 2008 9:42 pm

Death Race , un film reusit Wink
Sus In jos
AllStaRs * Ecou
Admin
Admin
AllStaRs * Ecou


Numarul mesajelor : 460
Data de inscriere : 05/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyMar Sept 23, 2008 11:19 pm

Mai postati mai postati sa fur si eu Very Happy hai baieti mai bagati sa fur si eu ca le'am vz aproape pe toate pana akm ce ai postat Smile))))
Sus In jos
NoMAcK
Activ
Activ
NoMAcK


Numarul mesajelor : 36
Data de inscriere : 11/09/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyMar Sept 23, 2008 11:40 pm

Boy A
Sus In jos
m!nimal
Activ
Activ



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 05/09/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyJoi Sept 25, 2008 5:47 am

Ce am vazut eu in ultimele 3 sapt Very Happy

===========================================================
House Of Flying Daggers

Blades Of Glory

Twin Warrior

The Chronicles Of Riddick

Jet Li's The Enforcer

The Marksman

Shinobi

dragon wars

The Wolfhound

Jet Li - Iron Monkey

Wo hu cang long

Kung fu hustle

shogun assasin

War - Jet Li

Cradle 2 The Grave

Mongol

Fist of Legend

HitMan 2007

Eight Below

Initial D

Warriors of Heaven and Earth

Luptatorul Vintului

Shoot Em Up

The Kingdom

The Water Horse

Animal 2

The Forbidden Kingdom

The Chronicles of Narnia Prince Caspian

Three Kingdoms Resurrection of the Dragon

Once Upon A Time In China II

Street Kings

Mr Fix It

Kung Fu Dunk

Felon

Reign of fire

Seven Swords

Babylon.A.D

The Scorpion King 2

===========================================================
Sus In jos
ZoOmLeS
Activ
Activ



Numarul mesajelor : 75
Data de inscriere : 27/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyJoi Sept 25, 2008 3:39 pm

lol dar nici pe Acasa nus atatea file =))))))))))))))
Sus In jos
muie_ecou
Incepator
Incepator
muie_ecou


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 24/09/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyJoi Sept 25, 2008 7:30 pm

don mess with zohan sau ceva de genu ii prea mortal filmu Smile ii comedie 100 la 100


Ultima editare efectuata de catre lolipoAP in Vin Sept 26, 2008 6:26 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
ZoOmLeS
Activ
Activ



Numarul mesajelor : 75
Data de inscriere : 27/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyJoi Sept 25, 2008 7:49 pm

e comedie daia proasta:|Sad
Sus In jos
AllStaRs * Ecou
Admin
Admin
AllStaRs * Ecou


Numarul mesajelor : 460
Data de inscriere : 05/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyJoi Sept 25, 2008 11:48 pm

Film smecher ce am vz comedie si mam prapadit de ras de cum a inceput filmu
este SuperHero deci mam cacat pe mn de ras Smile)))))Smile)))))))))) de cum incepe filmu din primu minut e crima :X sper k o sa va placa
SUPERHERO pt prosti Smile)
Sus In jos
AllStaRs * Ecou
Admin
Admin
AllStaRs * Ecou


Numarul mesajelor : 460
Data de inscriere : 05/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyLun Sept 29, 2008 2:41 am

hai ba mai postati si voi filme smechere martalogilor mai spuneti'ne si noua ce'ati mai vazut nou si marfa sa vedem si noi ha g0g0 sa vad cum curge lista cu filme =))
Sus In jos
AllStaRs * Ecou
Admin
Admin
AllStaRs * Ecou


Numarul mesajelor : 460
Data de inscriere : 05/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyLun Sept 29, 2008 2:41 am

hai baaaaaaaaaaaaaaa
Sus In jos
m!nimal
Activ
Activ



Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 05/09/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyLun Sept 29, 2008 6:20 am

L-am vazut azi : The Andromeda Strain[2008]
Sus In jos
AllStaRs * Ecou
Admin
Admin
AllStaRs * Ecou


Numarul mesajelor : 460
Data de inscriere : 05/07/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyMar Sept 30, 2008 9:24 pm

Bai deci ma suparati vreti sa ma suparati ? mai postati si voi filme frumoase in cacat Sad
uite eu am mai vazut acuma de curand ceva frumos --> ZOHAN <---
Sus In jos
Zx
Spammer
Spammer
Zx


Numarul mesajelor : 140
Varsta : 34
Data de inscriere : 02/08/2008

Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! EmptyMier Oct 01, 2008 10:18 pm

ZOHAn soladat ucigas -frizer caruia ii plavce milf complicat Smile))))))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty
MesajSubiect: Re: Filme marfa, care stiti postati aici !   Filme marfa, care stiti postati aici ! Empty

Sus In jos
 
Filme marfa, care stiti postati aici !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» care stiti videoclipuri haioase, postati aici !
» CE fel de muzica ascultati , postati aici site-uri dp youtube cu mel preferate
» un copil care a dat ban la tot srv
» O idee care sper sa fie luata in considerare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Allstars.ro CS 1.6 :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: