Allstars.ro CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Allstars.ro CS 1.6

CoNNeCt Allstars.ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 reclamatie serban & under

In jos 
+2
ker
DANiEL
6 participan?i
AutorMesaj
DANiEL
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 03/08/2008

reclamatie serban & under Empty
MesajSubiect: reclamatie serban & under   reclamatie serban & under EmptyMar Sept 02, 2008 1:49 pm

2:29, marti 2 septembrie , de _train, dau kick unui jucator cu lag 200 .iar serban ma intreaba : Dai kick ptr ca e serverul prea plin ?
raspunsul meu : NU te mai baga ptr ca avea lag 200 , iar serban ma amentinta ca imi va da kick si se trezeste under sa utilizeze comanda admin_kick daniel , i-am dat kick lui under apoi mie mi-a dat serban si dupa retry iata demo-ul
-doresc suspendarea lui under ptr limbaj si amenintari ca pica serverul (vezi demo)
-iar ptr serban : frate nu te mai baga la cum adminez eu..posteaza ce am gresit si nu mai ameninta pe server.


spuneti-mi va rog cine are dreptate in acest demo Sad
http://www.dump.ro/download.php?id=15289&act=SP9ibJYvnV5c7uAA
bft!
Sus In jos
ker
Activ
Activ
ker


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 37
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 28/08/2008

reclamatie serban & under Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie serban & under   reclamatie serban & under EmptyMar Sept 02, 2008 3:53 pm

Evident aceste conflicte au loc destul de des ... accesul celui in cauza este folosit de el si doar de el ... interventiile cu limbaj obscen sau pe server sunt inutile ...
Daca a gresit ca si admin este facuta o rubrica aici pt reclamatii , terminati cu insultele intre voi , sunteti exemplu pt jucatori si mai mult sunteti in aceasi tabara ...
Si facand abstractie de orice ... da Daniel are dreptate
Sus In jos
ouT
V.I.P
V.I.P
ouT


Numarul mesajelor : 206
Varsta : 31
Data de inscriere : 18/07/2008

reclamatie serban & under Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie serban & under   reclamatie serban & under EmptyMar Sept 02, 2008 4:09 pm

UNDer un copil copac care sa trezit admin si sufera si el cum poate! Serban .. numai are rost :-))
Sus In jos
http://www.sk-gaming.com/member/ouT1
SerbaNN
Incepator
Incepator
SerbaNN


Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 25/08/2008

reclamatie serban & under Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie serban & under   reclamatie serban & under EmptyMar Sept 02, 2008 6:36 pm

dani u taci ca mai ratat ca tine nam vz de cand sunt eu..daca oameni au lag 70 80 100 si pe srv sunt 5 6 totii u le dai kick ma nebune ?cum vrei sa fie populat srv sa ia kick mereu ?...sunt de acord cu tine daniel..cu kick..dar nu cand e srv gol..
Sus In jos
AlanWilder | Doliu
Activ
Activ
AlanWilder | Doliu


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 19/08/2008

reclamatie serban & under Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie serban & under   reclamatie serban & under EmptyMar Sept 02, 2008 8:27 pm

under asa mare hacker esti tu de vrei sa futzi serveru ?? dute si lasa-ne frate cu glumele astia de 2 bani Smile) asta asta e foarte tare .....referitor la serbann nu mai zic nimic ca stie el .....
Sus In jos
AllStaRs * Ecou
Admin
Admin
AllStaRs * Ecou


Numarul mesajelor : 460
Data de inscriere : 05/07/2008

reclamatie serban & under Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie serban & under   reclamatie serban & under EmptyMier Sept 03, 2008 3:32 am

bai nene aia care au lag aia sunt strainii aia intra din alte tari aia trebuiesc banati pe 30 de min ca se bloc sv daca sunt mai mult de 4 daia pe sv cu lag mare.. deci puteti sa fiti si 4-4 datile kick si la 3 dintre si sau ban
Sus In jos
DANiEL
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 03/08/2008

reclamatie serban & under Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie serban & under   reclamatie serban & under EmptyMier Sept 03, 2008 7:53 pm

explica-i lu serban .. dar avea lag 200 iti garantez.prost sunt ca am sters printul. hai hf ///// tc !
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie serban & under Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie serban & under   reclamatie serban & under Empty

Sus In jos
 
reclamatie serban & under
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie serban
» Reclamatie serban
» Reclamatie fzr
» RECLAMAtie
» reclamatie mSx

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Allstars.ro CS 1.6 :: Reclamatii :: Reclamati admin-
Mergi direct la: