Allstars.ro CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Allstars.ro CS 1.6

CoNNeCt Allstars.ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Bancuri By sMd - Sper Sa Va Placa :P

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
sMd
Incepator
Incepator
sMd


Numarul mesajelor : 11
Varsta : 32
Localizare : tg-jiu
Data de inscriere : 22/07/2008

Bancuri By sMd  - Sper Sa Va Placa :P Empty
MesajSubiect: Bancuri By sMd - Sper Sa Va Placa :P   Bancuri By sMd  - Sper Sa Va Placa :P EmptyMar Aug 05, 2008 8:08 pm

Un tip stătea în barul unui hotel și vede o tipă mișto la o altă masă. Cheamă chelnerul și îi spune să o invite la masă la el. Chelnerul se întoarce:
- Domnișoara a zis că nu poate să vină fiindcă ca are proteze noi la picioare și îi scîrțîie, dar poate vreți să mergeți dv. la masa ei!
Tipul se duce, stau de vorbă și la sfîrșit o invită în camera lui de hotel. Tipa refuză tot pe motiv că-i scîrțîie protezele și-l invită în tufișuri. Merg în tufișuri, tipul îi ia picioarele la subraț și începe să o fută.
Doi bețivi mai încolo:
- Ia uite, bă! Ăla e mai beat decît noi: fute o roabă!


Trei inși, beți turtă, merg în patru labe, unul după altul, pe calea ferată.
- Nu se mai termină odată scara asta? se plînge cel din coadă.
- Măcar are balustradă, oftează al doilea.
- Ura! băieți, vine liftul, strigă cel din față


Un supărat intră într-un bar:
- Care vrea bătaie?
Toată lumea terorizată. În sfîrșit, se ridică un tip de 2 m pe 2 m și mai supărat decît primul și spune:
- Eu!
- Ei, atunci du-te după colț, că de acolo am luat și eu!


Un bețiv mergea pe stradă. La un moment dat, se oprește în fața unui panou publicitar. Se uită... se uită... și zice:
- La viața mea, beți criță am văzut, beți morți am văzut, dar beti pepsi niciodată.


Doi bețivi ies din cîrciumă și se duc la un boschet.
- De ce la tine face piș-piș și la mine fîș-fîș?
- Pentru că te piși pe fîșul meu!


Un betiv iese împleticindu-se dintr-o crîșmă și se ciocnește de o prostituată.
- Ce faci, fă?
- Fac trotuarul, ce… nu se vede?
- Păi atunci fă-l… hîc… mai lat!


Trei tipi stau la o masă într-un bar, când un tip beat vine la ei și, arătînd către cel din mijloc: "Mă-ta e cea mai mare curvă din oraș!". Toți se așteptau să sară la bătaie, dar acesta îl ignora pe omul beat, care se vede nevoit să se retragă. Zece minute mai târziu, omul beat vine iar: "Aseară am futut-o pe mă-ta și a fost nemaipomenit!". Tipul iar refuză să sară la bătaie. Peste zece minute iar, aceeași poveste: "Aseară i-am dat muie mă-tii!". Până la urmă, tipul se enervează: "Du-te acasă, tată, ești beat!"


Vine unu' mort de beat, intră într-o biserică catolică, discută puțin cu statuile, după care intră în confesional și se așează pe scaun... Stă preotul ce stă, tușește puțin... Ăsta nimic... Mai stă o vreme, după care bate în perete, doar-doar i-o atrage atenția, da' ăsta:
- Nu mai bate, băi fraiere, că nici aici nu e hîrtie igienică!
Sus In jos
uNN4M3D
Activ
Activ
uNN4M3D


Numarul mesajelor : 67
Data de inscriere : 11/07/2008

Bancuri By sMd  - Sper Sa Va Placa :P Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri By sMd - Sper Sa Va Placa :P   Bancuri By sMd  - Sper Sa Va Placa :P EmptyMar Aug 05, 2008 8:21 pm

H@H@H@ cateva sunt faine , dar sunt si unele vechi @ al draku tata ii dadea muie lu masa :>
Sus In jos
 
Bancuri By sMd - Sper Sa Va Placa :P
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere unban :( sper sa fie ultima
» O idee care sper sa fie luata in considerare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Allstars.ro CS 1.6 :: Diverse :: Bancuri si veselie-
Mergi direct la: