Allstars.ro CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Allstars.ro CS 1.6

CoNNeCt Allstars.ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 nu cred ca va mai intra loome pe sv :|

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Zx
Spammer
Spammer
Zx


Numarul mesajelor : 140
Varsta : 34
Data de inscriere : 02/08/2008

nu cred ca va mai intra loome pe sv :| Empty
MesajSubiect: nu cred ca va mai intra loome pe sv :|   nu cred ca va mai intra loome pe sv :| EmptyLun Aug 04, 2008 1:35 pm

Sunt admini care injura sau care nau nici o treaba cu adminu care nui intereseaza codati etc sau alti care dau ban fara asa faca poze Neutral daca un player da 5 hs inseamna ca are coduri ?daca crezi cai codat faci poze nu dai ban ca sa vrei tu ADMINI ar trebui sa fie un model pentru ceilalti playeri nu invers daca mai continua asa sv va ramane fara playeri ca sunt banati uni fara poze si aceia care sunt banati sunt cei care dau 5 hs sau joaca mai bnene decat admini daca playeri aceia raman pe sv inloc s aprieasca ban sv ar fi mult mai cunoscut cuma fost traficzonu sv de respectat asa ar trebui s-a fie si allstars

Va rog loati masuri la admini intrati un owner pe sv cu alt nume s-a stea maxim 10 min sa vada cum procedeaza admini de pe sv
Sus In jos
MaRRiaN
Admin
Admin
MaRRiaN


Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 22/05/2008

nu cred ca va mai intra loome pe sv :| Empty
MesajSubiect: Re: nu cred ca va mai intra loome pe sv :|   nu cred ca va mai intra loome pe sv :| EmptyMar Aug 12, 2008 6:24 am

o sa se i-a masuri stai calm Wink TC
Sus In jos
https://allstarss.forumgratuit.ro
 
nu cred ca va mai intra loome pe sv :|
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Allstars.ro CS 1.6 :: Cos de Gunoi :: Cos de Gunoi-
Mergi direct la: