Allstars.ro CS 1.6
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Allstars.ro CS 1.6

CoNNeCt Allstars.ro
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 O mica mare problema

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
fzr
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 169
Data de inscriere : 18/07/2008

O mica mare problema Empty
MesajSubiect: O mica mare problema   O mica mare problema EmptyDum Aug 03, 2008 5:21 pm

In primu' rand salut .. deci am si io o problema destu de mare Smile deci sa incepem cu inceputul, daca se va continua in modul asta serveru v-a ajunge un dezastru , cu adminii gen release care intra cu alte nick-uri si baneaza tot serveru' ca e el mare smecher . Vo rog foarte frumos sa luati masuri cu acest specimen .. ( release urat te manifesti frate ) . Noi ne straduim sa mentinem serverul cat de cat bine si intra spartu' asta care n-are 2 clase si face ce vrea .. pe server . Astazi de ex a intrat cu nick-ul ad el era sigur cu ip : 79.112.240.210 a scos imunitate l-a banat pe am1ral pe unnamed si pe urma pe mine..si cred ca urma sa mai baneze toti adminii .. el era ca el obisnuieste sa joace cu alte nick-uri.
Sper ca nu am scris degeaba si sa luati niste masuri , sunt o gramada de adminii dar niciunu nu joaca pe server si cand intra isi fac de cap . I-am facut si poze lu release asta ..si cik n-are timp sa mi le dea ca de el e god.. si face ce vrea el . Multumesc atat am avut de zis , sall all
Sus In jos
AllStaRs * Ecou
Admin
Admin
AllStaRs * Ecou


Numarul mesajelor : 460
Data de inscriere : 05/07/2008

O mica mare problema Empty
MesajSubiect: Re: O mica mare problema   O mica mare problema EmptyLun Aug 04, 2008 12:14 am

deci s-a facut curat in lista cu admine
si prietenii de ai mei si de a lu jadkiss au scos scosi
au ramas doar astia care chair vreau sa facem un server de cs calumea
iar restu..o sa vezi pe parcurs daca tot nu se cumintesc :X:D:Smile
Sus In jos
jADKISS
Admin
Admin
jADKISS


Numarul mesajelor : 356
Data de inscriere : 03/07/2008

O mica mare problema Empty
MesajSubiect: Re: O mica mare problema   O mica mare problema EmptyLun Aug 04, 2008 9:33 am

uni admini scosi release scos pt totdeauna si in rest ce sa fie...hf Very Happy
Sus In jos
fzr
V.I.P
V.I.P



Numarul mesajelor : 169
Data de inscriere : 18/07/2008

O mica mare problema Empty
MesajSubiect: Re: O mica mare problema   O mica mare problema EmptyLun Aug 04, 2008 2:34 pm

in sf o decizie calumea :d app am salvat ip-ul unuia dintre owneri care au banat jum de server pls ban him 79.112.240.210:27005 thx


hf all
Sus In jos
MaRRiaN
Admin
Admin
MaRRiaN


Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 22/05/2008

O mica mare problema Empty
MesajSubiect: Re: O mica mare problema   O mica mare problema EmptyMar Aug 12, 2008 6:25 am

tc
Sus In jos
https://allstarss.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





O mica mare problema Empty
MesajSubiect: Re: O mica mare problema   O mica mare problema Empty

Sus In jos
 
O mica mare problema
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» acces un pic mai mare
» dinow aceiasi problema

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Allstars.ro CS 1.6 :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: